osiedle "brzozowy zagajnik"


Osiedle "Brzozowy Zagajnik" zostało zbudowane na warszawskiej Białołęce, wśród zieleni, na uroczej, małej uliczce. Składa się z 16 domów w zabudowie bliźniaczej. Architektura osiedla charakteryzuje się elegancją i smakiem, wyrażonymi poprzez proste detale i jasne, stonowane kolory elewacji domów. Szczególna troska o zachowanie starodrzewu znajdującego się na działkach, pozwoliła stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Doskonale wkomponowało osiedle w krajobraz i jednocześnie harmonijnie współgra z sąsiadującą zabudową. 


Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonały dojazd do centrum miasta kolejką miejską (Stacja Warszawa Płudy lub Warszawa Choszczówka), autobusem lub Trasą Mostu Curie-Skłodowskiej.

Jednocześnie cicha, zielona okolica oraz bliskość rozległego kompleksu leśnego, pozwalają na aktywny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Na wybór lokalizacji osiedla, znaczący wpływ miała także bliskość szkoły podstawowej i gimnazjum, a także przedszkoli. Osoby lubiące uprawiać sport docenią bliskość klubu tenisowego. 

Dom składa się z 4 pokoi, 3 łazienek,obszernego salonu  z jadalnią oraz kuchni. W bryle budynku znajduje się także garaż. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.