O FIRMIE

Jesteśmy firmą deweloperską, specjalizującą się w budowie kameralnych osiedli mieszkaniowych  i  domów wielorodzinnych. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie budownictwa mieszkaniowego i budynków użyteczności publicznej.  

 

W naszym dorobku mamy ponad 400 domów i mieszkań zbudowanych w charakterze osiedlowym i wielorodzinnym na terenie Warszawy, z tego ponad 150 domów zbudowaliśmy na warszawskiej Białołęce.

Nasze doświadczenia  obejmują również realizacje budynków użyteczności publicznej.

NASZE CELE

          Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaką jest budowa domów i mieszkań. Każda nowa inwestycja to dla nas, nie tylko budowa budynków, ale przede wszystkim tworzenie miejsca, które stanie się w przyszłości Domem dla jego mieszkańców. Dlatego szczególny nacisk kładziemy na jakość i staranność wykonania. Chcemy, aby nasze projekty wyróżniały się niepowtarzalną architekturą, funkcjonalnością i wygodną lokalizacją. 

      Wybierając miejsca, w których budujemy nasze osiedla, zwracamy uwagę na  bliskość komunikacji miejskiej,  przedszkoli i szkół, ale także możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Skala naszych projektów pozwala nam na drobiazgowe zaplanowanie całości inwestycji oraz kontrolę wykonania na każdym etapie realizacji projektu. Daje nam także możliwość indywidualnego podejścia do potrzeb przyszłych Mieszkańców.

Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia partnerskich relacji z naszymi Klientami. Poświęcamy Im należytą uwagę i czas, który jest potrzebny do podjęcia tak ważnej decyzji, jaką jest kupno mieszkania  lub domu.

BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH KLIENTÓW

Naszym Klientom proponujemy przejrzystą i jasną umowę w równym stopniu zabezpieczającą obie strony transakcji. Każda umowa podpisywana jest w formie aktu notarialnego. Zawiera terminy zakończenia poszczególnych etapów budowy oraz zasady finansowania. 

Sprzedajemy tylko inwestycje o znacznym stopniu zaawansowania prac. Co znakomicie ułatwia zapoznanie się z wyglądem, umiejscowieniem i otoczeniem przyszłego mieszkania lub domu. Zależy nam na budowaniu poczucia bezpieczeństwa w relacjach, dlatego towarzyszymy naszym Klientom w całym procesie kupna nieruchomości, od pierwszej prezentacji, aż do przekazania kluczy. Jeżeli takie jest życzenie naszych Klientów, pomagamy w uzyskaniu kredytu finansującego kupno nieruchomości.

SOLIDNOŚĆ I GWARANCJA JAKOŚCI

Współpracujemy z  polskimi biurami projektowymi o długoletnim doświadczeniu  w  tworzeniu  projektów architektonicznych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, co gwarantuje nam najwyższą jakość i solidność. 

 

Nasi   Podwykonawcy  to  zespół   specjalistów, z  którymi   mamy   przyjemność pracować od wielu lat. Ich profesjonalizm został wielokrotnie potwierdzony terminowością i rzetelnością oraz niewielką ilością usterek zgłaszanych przez mieszkańców.

 

Nie rozstajemy się z naszymi Klientami po zakończeniu inwestycji.

Zostajemy do Ich dyspozycji przez długi czas. Gwarantując tym samym komfort

użytkowania naszych osiedli.